Dlaczego CANAL+


Zastanawiasz się dlaczego powinieneś wybrać CANAL+? Poniżej znajdziesz na to odpowiedź:

CANAL+ to jedyna platforma satelitarna oferująca treści w jakości 4K. Dzięki tej technologii zobaczysz prawdziwą głębię kolorów, zwiększoną płynność ruchu oraz bardziej wyrazisty obraz

CANAL+ to zupełnie nowe spojrzenie na telewizję! Możliwość oglądania telewizji gdziekolwiek jesteś, bez konieczności instalowania anteny satelitarnej! Dzięki naszym usługom możesz oglądać telewizję w Android TV, na swoim komputerze, tablecie, a nawet smartfonie.

nowoczesna telewizja to nie tylko kanały na żywo. To również treści na życzenie. A tutaj CANAL+ jest liderem na rynku! Mamy w ofercie dostęp do VOD kilkudziesięciu nadawców, w tym CANAL+ czy HBO, a do tego możliwość połączenia oferty z NETFLIX. Kilkadziesiąt tysięcy pozycji do wypożyczenia z poziomu dekodera i aplikacji mobilnej zrobi wrażenie na każdym!

w CANAL+ można znaleźć różnorodność ponad 180 kanałów z czego niemal 120 nadawana jest w jakości HD

prawdziwy fan sportu nie odejdzie od telewizora! W CANAL+ można znaleźć to co najlepsze! Europejskie rozgrywki piłkarskie, a do tego żużel, koszykówka, golf, sporty motorowe i gale bokserskie. Za naszym pośrednictwem można zobaczyć również siatkówkę, piłkę ręczną, F1 i wiele innych! Tylko u nas jest jednoczesny dostęp co CANAL+ Sport, Eleven Sports, nSport+, Polsat Sport Premium, Eurosport, TVP Sport, Sportklub, Motowizja i innych!

każdego ucieszy bogactwo najlepszych filmów i seriali, dostępnych zaraz po premierze w kinie, dzięki dostępowi do CANAL+, HBO, Ale kino+, Cinemax czy Filmbox!

CANAL+ to świat stworzony dla najmłodszych – znajduje się tu 15 kanałów dla dzieci i młodzieży i kilkanaście wypożyczalni z darmowymi i bezpiecznymi treściami dla pociech.

dla abonentów CANAL+ nie ma nic do ukrycia! Dzięki dostępowi do kilkunastu programów i wypożyczalni popularnonaukowych z rodziny CANAL+, Planete+, Discovery, National Geographic czy History można dowiedzieć się jeszcze więcej o świecie, na którym żyjemy.

w ofercie CANAL+ dostępne jest również kino dla potrzebujących mocniejszych wrażeń! Kilkanaście kanałów i wypożyczalni erotycznych zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających.

CANAL+ to najlepsza technologia, dopracowane do perfekcji dekodery z możliwością nagrywania nawet trzech programów jednocześnie, szybkim przełączaniem, przewijaniem do 4h wstecz oglądanego programu czy bezprzewodowym podłączeniem do internetu

nie bez przyczyny CANAL+ nazywany jest liderem innowacji! W ofercie posiadamy najnowsze urządzenia, które nie wymagają podłączenia żadnej anteny! Dajemy możliwość korzystania z telewizji internetowej, jednocześnie zapewniając komfort funkcjonowania, bezpieczeństwo i ogrom możliwości.

jako dostawca usług dla domu, CANAL+ posiada również w swojej ofercie atrakcyjne oferty telefonii komórkowej oraz nielimitowanego dostępu internetu. To tutaj znajdziesz najlepszą ofertę na rynku z możliwością przeniesienia numeru swojego telefonu.

CANAL+ we współpracy z partnerami oferuje szereg dodatkowych usług, na których zyskać mogą abonenci Platformy. Współpraca między innymi z bankiem Credit Agricole czy dostawcą rozwiązań fotowoltaiki Hymon Energy przynosi mnóstwo korzyści.


Jeśli przekonałeś się do oferty CANAL+ nie czekaj!