WSPIERAMY ŁÓDZKI ŻUŻEL

W sezonie 2022 ponownie zostajemy partnerem Orła Łódź, reprezentującego nasze miasto w ligowych rozgrywkach żużlowych! Firma HD Punkt, autoryzowany dystrybutor CANAL+ w łódzkiej Manufakturze i C.H. Tulipan oraz w Tomaszowie Mazowieckim dołączyła do podmiotów wspierających klub!

A na takiej współpracy zyska nie tylko klub, ale również KIBICE! W trakcie sezonu szykujemy dla Was sporo atrakcji, ale też dedykowanych ofert, które jakością nie będą odbiegały od poziomu reprezentowanego przez zawodników Orła!

Co, kiedy i gdzie?! Wszystkiego dowiecie obserwując nasz profil na FB

Na hasło WSPIETAMY ŁÓDZKI ŻUŻEL przekażemy Ci dodatkowy rabat, w zależności od usługi, którą wybierzesz! Na początek dajemy wam pakiet extra z darmowym montażem, anteną za 0zł i darmową aktywacją!!!

PAMIĘTAJ – wszystkie wyjazdowe spotkania Orła możesz śledzić za pośrednictwem usług CANAL+! Dla kibiców Orła chcących oglądać na żywo wydarzenia z udziałem Klubu zachęcamy do kontaktu z nami!

Żużel i CANAL+ to mieszania idealna! A w dedykowanych ofertach, które cyklicznie szykujemy dla łódzkich kibiców, to wręcz mieszanka bombowa!